Mastermind

Pierwsza edycja Mastermind w ScrumDzielni!

Przyśpiesz swój rozwój korzystając z wiedzy i doświadczenia innych.

Mastermind

CEL MASTERMINDU W SCRUMDZIELNI

Chcemy łączyć osoby, które mają podobne cele rozwojowe, dzięki czemu będą wspierały się nawzajem, dzieliły swoim doświadczeniem, motywowały i wspólnie osiągały sukces. Wierzymy, że gdy ludzie z podobnymi ambicjami łączą siły, potencjał do wzrostu i osiągnięć jest nieograniczony.

W ScrumDzielni zależy nam na tworzeniu silnej, wspierającej się i pewnej siebie społeczności. Stawiamy na współpracę oraz wspólne osiąganie celów.

Nasze mastermindy oferują właśnie taką przestrzeń - miejsce, gdzie możesz być sobą, dzielić się swoimi sukcesami i obawami, dawać i otrzymywać wsparcie w kierunku Twoich marzeń. 

CO ZYSKASZ Z MASTERMINDEM

Inne perspektywy

Wymiana doświadczeń da Ci nowe spojrzenie na Twoje wyzwania i dostarczy inspiracji. Wspólnie omówisz najlepsze rozwiązania z innym członkami Twoje grupy. 

Pewność siebie

Udział w mastermind wzmocni Twoją pewność siebie. Będziesz dzielić się swoimi pomysłami i opiniami w bezpiecznej grupie. Na bieżąco dostaniesz feedback do swoich działań.

Wsparcie

Grupa zapewni Ci wsparcie. Wysłucha z czym się borykasz i bez oceniania pomoże Ci pokonać przeszkody. Zmotywuje Cię do działania.

CZYM JEST MASTERMIND

JEŻELI...

 • ciężko Ci samemu lub samej zmotywować się do działania
 • potrzebujesz ruszyć z miejsca, ale nie wiesz jak
 • chcesz wiedzieć, jak ktoś inny podszedłby do Twoich problemów
 • lubisz szukać rozwiązań wykorzystując kreatywne burze mózgów 
 • współpraca z innymi ludźmi Cię motywuje
 • chcesz małymi krokami osiągać swoje cele

TO MASTERMIND JEST DLA CIEBIE!

Szczegóły programu

TEMATY GRUP MASTERMIND

Każda z grup mastermind w ScrumDzielni skupi się nad jednym z obszarów:

HARMONOGRAM MASTERMINDU

 • 28.03.2024 – Koniec zbieranie aplikacji
 • 12.04.2024 – Przekazanie informacji o grupach
 • od 14.04.2024 – Zaczynamy pierwsze spotkania


W ramach ScrumDzielni poprowadzonych będzie 6 spotkań mastermind co dwa tygodnie. Każde spotkanie to 2,5 godziny. Grupa będzie liczyć od 4 do 6 osób.

Terminy spotkań ustalimy osobno dla każdej grup.

  CO DOSTAJESZ

  Profesjonalna facylitacja

  Na wszystkich spotkaniach będzie doświadczony facylitator. Zadba o przebieg spotkania i zbudowanie relacji opartej na zaufaniu. Wesprze grupę w skupieniu na celu.

  Dopasowana i mała grupa

  Uczestnicy mastermindu zostaną dobrani tak, żeby ich cele były zbieżne oraz byli na podobnym poziomie doświadczenia. W każdej grupie będzie 

  od 4 do 6 osób.


  Jasna struktura

  Przez 6 spotkań dobrze zrozumiesz strukturę i cel mastermindu. Możesz to później wykorzystać do dalszego prowadzenia spotkań lub stworzenia nowej grupy mastermind.  

  CENA

  Koszt uczestniczenia w 6 spotkaniach grupy mastermind to 1170 zł brutto płatne 

  3 razy po 390 brutto (z VAT)


  Pierwsza płatność następuje po informacji o dostaniu się do grupy mastermind w marcu. Istnieje możliwość płatności za 6 spotkań z góry.

   Różnice pomiędzy mastermindem i innymi możliwościami rozwoju:

   • Mentoring – to relacji jeden na jeden, gdzie mentor/ka jest osobą o większym doświadczeniu i wiedzy. Mentor/ka dzieli się swoją wiedzą i doradza Mentee. W przypadku mastermindu nie jedna, ale wszyscy dzielą się swoim doświadczeniem, pomysłami i radami. Każdy w grupie jest równy i na podobnym etapie rozwoju.
   • Coaching – coach pomaga odkryć własne odpowiedzi i ścieżki rozwoju, poprzez zadawanie pytań. W grupie mastermind, inspiracje i rozwiązania pochodzą od wszystkich uczestniczących osób, dzięki czemu zyskujesz różnorodne perspektywy i inspiracje.
   • Rozwój indywidualny – może być efektywny, ale często brakuje motywacji i można utknąć w miejscu. W grupie mastermind pracujemy na celach i definiujemy zadania. Na każdym spotkaniu omawiamy, co udało się osiągnąć i jakie wsparcie się potrzebuje. Zyskujesz dzięki temu dodatkową motywację

   Zgłoszenie do mastermindu

   UZUPEŁNIJ FORMULARZ

   Częste pytania

   1. Czy dostanę fakturę na firmę, w której pracuję?

   Tak, jak najbardziej. Dane do faktury wystarczy przesłać na adres kontakt@scrumdzielnia.pl

   2. Czy mastermind jest tylko dla Scrum Masterów?

   Nie, tematy mastermindów są otwarte dla osób, które chcą pracować nad zwinnym podejściem do pracy. Najlepiej jeżeli pracujesz w IT, ale nie jest to blokada.

   3. Czy mogę dołączyć do grupy „Rozwój Scrum Mastera” jeżeli chcę się przebranżowić i dopiero zacząć pracować jako SM?

   Niestety nie jest to dobry pomysł. W tej grupie skupiamy się nad rozwojem kompetencji, które pracują jako Scrum Master w IT.

   Masz inne pytanie?

   Napisz do nas maila na kontakt@scrumdzielnia.pl

   Facylitatorzy

   KTO BĘDZIE FACYLITOWAŁ GRUPY MASTERMIND?

   Cześć, nazywam się Marzena Zaziąbł i ponad 10 lat wspieram zwinność w organizacjach. Na co dzień pracuję jako Agile Coach, mentorka i facylitatorka. Jestem trenerką ProKanbanu. Skupiam się głównie na efektywnej pracy zespołowej, sensownym wprowadzaniu zmian i budowaniu sprawnych zespołów. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się na blogu www.zwinnywarsztat.pl oraz na Instagramie i LinkedIn

   Nazywam się Marcin Lelek i przez ostatnie 15 lat wspieram zwinność na poziomie osobistym, zespołowym i organizacyjnym. Ważny jest dla mnie rozwój i dzielenie się wiedzą. Aktywnie działam w zwinnych społecznościach. Współorganizuję konferencje oraz biorę udział w programach mentoringowych. Obecnie pracuję w roli Agile Coacha i trenera. Mój LinkedIn.

   Kontakt

   BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI

   Chcesz dostawać informacje o inicjatywach w ramach ScrumDzielni? Nie ominie Cię pomysł na zorganizowanie Master Mind'u ani nowości w obecnej edycji Programu Mentoringowego.

   Zostaw nam swój adres e-mail.

   ZADAJ NAM PYTANIE

   Jeżeli chcesz o coś dopytać, pisz śmiało na adres kontakt@scrumdzielnia.pl.

   .